Про компанію

Ласкаво просимо Вас до нашого господарства!

 

Сьогодні ми пропонуємо всій Україні сорти саджанців винограду, полуниці та інших ягід. Багато з них не мають на ринку конкурентів. 

Найкращі свої знання і набутий закордонний досвід вирощування саджанців ми застосовуємо у себе в господарстві. Тому наш посадковий матеріал тільки високої якості! Кожен саджанець просякнутий любов'ю до своєї справи і вирощений у теплі людських рук.

Ми продовжуємо знаходити і випробовувати нові сорти та виводити їх в Україні. Маємо паспорт на право виробництва та реалізації посадкового матеріалу винограду та полуниці.

Наші клієнти - приватні особи і великі підприємства. Ми враховуємо побажання кожного стосовно смакових особливостей сорту, зовнішнього вигляду, особливостей вирощування, догляду та ціни.

Асортимент саджанців на будь-який смак! 

✿ Найкращий виноград - відбірні саджанці

У господарстві вирощують понад 100 сортів винограду. Часто просять продати найкращі. Але сьогодні ми зупинилися на таких сортах, як Аркадія, Флора, Новий подарунок, Деметра, Подарунок Запоріжжю, Кодрянка, Страшенський, Гурман ранній, Кармакод, Лівія, Ювілей Новочеркаська, Кишмиш променистий, Софія. Та, кажуть, удосконаленню немає меж, тому продовжуємо займатися селекцією, сортовипробуванням.

Ми хочемо поділитися з Вами одним нехитрим секретом вирощування винограду. А Ви хочете - смійтесь, хочете - ні, але виноград повинна посадити людина добра. І у такої все, що вона висадить, - буде зростати. Ну й, звичайно, посадити необхідно правильно: в потрібний час і у потрібному місці.

Посадковий матеріал у нас тільки якісний, сортовий, а не сортосуміш.

✿ Вирощування полуниці

У нашому господарстві є розсада фріго та касетна розсада полуниці всіх сортів. Зокрема, Хоней, Мармелад, Альбіон та інші.

Напрочуд плодоносний сорт полуниці Альбіон значно випереджає інші за смаковими якостями. Якщо, приміром, Хоней - промислова кислувата полуниця, то Альбіон - незвичайно солодка і велика ягода. Плодоносить кущ до морозів. А що стосується спеки, то й тут полуниця проявляє свою стійкість - врожайність залишається стабільною. Одним словом, конкурентів, як таких, Альбіон не має.

✿ Вирощування крупноплідної малини та ожини

Усі працівники господарства володіють знаннями і навичками, необхідними для вирощування доброго врожаю крупноплідної малини та відбірних сортів ожини. Для вирощування саджанців у господарстві використовують агротехнічні прийоми, які забезпечують збереження сортів та їх високу врожайність.

Тут Вам запропонують великий вибір сортів малини: Гордість Росії, Полка, Патриція, Жовтий гігант та інші. А також саджанці ожини сортів Торнфрі, Рубен, Лох Тей. Всі саджанці завоювали популярність завдяки своєму смаку та відмінним зовнішнім характеристикам.

Доставка саджанців здійснюється по всій території України перевізниками або самовивіз.

Запрошуємо всіх охочих до співпраці!

 
 

Пошук по сайту

Шукати

контакти

ЛПХ Павлівські - вирощування винограду
(основний офіс)

74344, Україна, Херсонська, с. Веселе, вул. Гаражна, будинок 78
  • +38 (066) 317-15-XX

Соц. кнопки

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create