У світі зростає виробництво і споживання винограду

У світі зростає виробництво і споживання винограду

У світі відзначається позитивна тенденція до безперервного підвищення кількості споживаного винограду. За даними Міжнародної організації винограду і вина (МОВВ), валове виробництво винограду неухильно зростає, досягаючи в останні роки 60-70 млн. т на рік. Із загальної кількості виробленого у світі винограду 80 - 90% використовується для переробки на вина, соки та інші продукти, до 10% винограду споживається в свіжому вигляді та 5-6% йде на сушку.

Найбільші кількості свіжого винограду споживають арабські країни - Сирія, Йорданія та ін - більше 40 кг на душу населення в рік. За ними слідують Болгарія, Кіпр, Греція, Туреччина та деякі інші країни Близького Сходу та Середньої Азії, де споживання свіжого винограду на душу населення коливається в межах 15-30 кг. Споживання свіжого винограду в Ізраїлі становить 10-15 кг, а в Італії, Іспанії, Португалії, Аргентині, Югославії, Румунії, ФРН, Угорщини і Франції - 5-10 кг. Споживання винограду в ряді інших країн значно менше.

У ряді країн лікування виноградом є основним режимом в санаторіях для хворих, які зазнали хірургічних операцій, хворіють на туберкульоз, перевтомлених і виснажених. І це не дивно-глюкоза і фруктоза, що містяться у винограді, легко засвоюються організмом людини і дуже швидко включаються в обмін речовин. Виноград містить також значну кількість мінеральних солей: До (200 mg), Na (180 mg), Ca (150 mg), Mg (100 mg), P (75 mg P2Os), S (75 mg), Fe, Cu, Mn , Zn, Al, CI, B, J та ін Загальна кількість мінеральних солей становить 0,3-0,5%. Крім того, у винограді є ряд вітамінів (А, Вь В2, В6, РР, С). Найбільш високий вміст вітамінів Ві В2 і С.

 
Написати рекламодавцю
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

контакти

ЛПХ Павлівські - вирощування винограду
(основний офіс)

74344, Україна, Херсонська, с. Веселе, вул. Гаражна, будинок 78
  • +38 (066) 317-15-XX

Соц. кнопки

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create