Нехай ростуть та плодоносять: елітні сорти саджанців винограду!

Виноградную косточку в тёплую землю зарою,
И лозу поцелую, и спелые гроздья сорву,
И друзей созову, на любовь своё сердце настрою,
А иначе зачем на земле этой вечной живу.

Б.Окуджава

Величезна любов до землі та до винограду - це те, що характерно для сімейного підсобного господарства Павлівські. Це підприємство, яке вирощує елітні сорти винограду та пропонує свій посадковий матеріал всій Україні (як приватним особам, так і господарствам, дрібним фермерам та іншим любителям агрономам).

Сукупність грунтово-кліматичних факторів і особливих характеристик місцевості надає сприятливу дію на вирощування елітних сортів винограду.

Весь пропонований виноград пройшов випробування часом і з декількох сотень сортів були відібрані лише найкращі, найсмачніші, з величезною і красивою ягодою. На весь посадковий матеріал є паспорт на право виробництва та реалізації.

Крім того, щороку ЛПХ Павлівські представляє новинки, які вже пройшли випробування і добре зарекомендувавши себе, заслужили гідне місце в колекції підприємства. 

Про асортимент елітних садженців від ЛПХ Павлівські

Всі представлені елітні сорти винограду стійкі до морозу, тільки середньо- і сильнорослі, що дозволяє вирощувати їх майже у всіх регіонах України.

Елітні саджанці мають не менше чотирьох коренів, товщина їх біля основи - не менше 2 мм, коріння відносно рівномірно розташовується по колу біля основи штамба; довжина визрілого приросту - не менше 25 см, а товщина в основі - не менше 5 мм.

На сьогоднішній день компанія зупинилась на вирощуванні та продажі таких сортів: Аркадія, Флора, Новий подарунок, Деметра, Подарунок Запоріжжю, Кодрянка, Страшенський, Гурман ранній, Кармакод, Лівія, Ювілей Новочеркаська, Кишмиш променистий, Софія.

Для всіх замовників сімейне господарство надає консультації та професійні поради, тому якщо у Вас виникнуть будь-які запитання стосовно процесу вирощування або вибору - Ви завжди можете зателефонувати та отримати корисні поради від досвідчених виноградарів.

Детальний опис представлених сортів винограду з фотографіями Ви знайдете на сайті - http://pavlivsca.ub.ua. Заходьте та купуйте краще!