У наш час існує великий попит на ягоди суниці. У зв'язку з цим на ринку Україні з'явилася велика кількість неякісного розсадного матеріалу. Незважаючи на великий, на перший погляд, вибір, якість більшості ягід залишає бажати кращого. Саме тому, плануючи вирощування суниці, варто подбати про купівлю якісних саджанців. З розсадою, купленою в ЛПХ Павлівські, ваш бізнес гарантовано принесе великий дохід.

Суниця - це чудова смачна ягода, яка відома своїми лікувальними властивостями. Вона дуже високо цінується як полівітамінний засіб при авітамінозах та порушенні обміну речовин. Ягоди суниці корисні як хворим, так і здоровим людям, а особливо дітям. Саме цим зумовлена її популярність. Зупинимось коротко на кращих високоврожайних сортах суниці.

Сорт суниці Альбіон - морозостійкий і високоврожайний. Він приносить плоди з кінця весни і до самого початку морозів. Його ягоди великі, конічні, темно-червоного кольору. Вони мають неповторний яскраво-виражений аромат і солодкий інтенсивний смак і в два рази більше смакових поєднань порівняно з іншими сортами. Суниця Альбіон стійка до стресових погодних факторів і хвороб фітофтори, гнилі, антракнозу. Це найбільш високоприбутковий сорт, оскільки він дає максимальний ефект на захищеному грунті.

Сорт суниці Хоней характеризується раннім дозріванням плодів. Його можна вирощувати за прискореним методом під укриттям. Плоди суниці Хоней пружні, великі, шкірка має інтенсивний червоний колір, а листя відрізняються гарною імунністю. Сорт досить зимостійкий. Квітки через ранній період цвітіння частково можуть бути пошкоджені під час пізніх заморозків. Уникнути цього допоможе тимчасове укриття рослин будь-яким покривним матеріалом.


ЛПХ Павлівські використовує у вирощуванні розсади суниці лише передові технології. У нас працюють кваліфіковані фахівці в області вирощування саджанців, тому ви отримуєте найкращу розсаду. Ця розсада допоможе вам знайти свою власну нішу на ягідному ринку. Гарантуємо, що, вирощуючи суницю сортів Альбіон, Клер, Хоней, Мармелад, ви точно не понесете збитків.