Ожина... Прекрасна ягода, відома своїми прекрасними смаковими якостями, а також лікувальними властивостями. Колись догляд за нею був трудомістким і не дуже приємним через шипи, які пошкоджували одяг і травмували руки. Так було, поки не був виведений сорт ожини Торнфрі.

Торнфрі - сама назва цього сорту говорить про його головну перевагу. У буквальному перекладі Торнфрі - без колючок (thorn free). Це високоврожайний сорт ожини, головною особливістю якого є відсутність шипів, що значно полегшує догляд за ожиною.

ЛПХ Павлівські займається вирощуванням саджанців ожини Торнфрі і практично не має конкурентів на ринку України. Адже їх відрізняють любов до своєї справи, індивідуальний підхід до всіх замовників та постійне вдосконалення. Купивши саджанці ожини Тонфрі, ви зможете виростити чудовий урожай, насолодитися смачними та корисними ягодами, а також створити хороший бізнес. ЛПХ Павлівські використовує у вирощуванні саджанців ожини особливі агротехнічні прийоми, які забезпечують високу якість саджанців.

Ожина Торнфрі була виведена в 1966 році в США. Завдяки відсутності колючок, а також високій врожайності, яка у багато разів вища, ніж у малини, цей сорт заслужив визнання багатьох садівників. Ожина Торнфрі також відрізняється хорошими біологічними властивостями і вмістом корисних речовин, завдяки яким вона використовується з лікувальною метою.

Цей сорт ожини також стійкий до таких захворювань, як іржа і стебловий рак. До інших її переваг відносять рясну плодносність, дружне дозрівання ягід, красиве цвітіння. Крім того, вона дуже декоративна, особливо в період цвітіння. У цей час кущ покривається ароматними рожевими квітками.

Якщо ви вирішите посадити саджанці ожини Торнфрі, врахуйте декілька моментів. Місце для ожини обирайте тепле і сонячне. У цьому випадку ягоди поспіють раніше і смак їх буде набагато кращим. Вона не вимоглива до грунту, але, тим не менше, для прояву її найкращих властивостей варто посадити ожину Торнфрі на добре дренованому родючому грунті.

Отже якщо ви є садівником-аматором або ж представником промислового виробництва, в будь-якому випадку вам варто купити цей чудовий комерційний сорт.