Вирощування малини - це справа, до якої варто поставитися з усією відповідальністю як початківцям, так і садівникам, що мають великий досвід у цій справі. Якщо ви хочете отримати рясний багатий урожай, не варто купувати саджанці малини на ринку. Зверніться в спеціалізований розплідник, одним з яких є ЛПХ Павлівські.

Особисте підсобне господарство Павлівські вирощує унікальні великоплідні сорти малини, використовуючи при цьому спеціальні агротехнічні прийоми, які забезпечують високу врожайність. Тут вам запропонують дуже великий вибір саджанців унікальних сортів ремонтантної малини, яка має багато переваг перед звичайною малиною.


Ремонтантні сорти малини - в чому їх переваги?

Популярність ремонтантної малини, в першу чергу, пояснюється тим, що вона позбавлена багатьох недоліків, якими володіє малина звичайна (неремонтантна). По-перше, це той факт, що ремонтантні сорти малини мають однорічний цикл розвитку надземної частини. За один сезон ця малина встигає вирости і дати врожай. А стебла, які вже відплодоносили, пізньої осені або ранньою весною зрізають до рівня грунту, вивозять і знищують. А разом із стеблами знищуються більшість шкідників і хвороб. Що стосується звичайної малини, то ці шкідники на ній зимують.

Ремонтантна малина набагато менше пошкоджується різними хворобами та шкідниками. На ній практично нереально знайти червиву ягоду або виявити таких шкідників, як довгоносик, галиця. Саме тому вона не потребує хімічної обробки. Що є дуже важливим фактором, адже обробка хімікатами може бути шкідлива для здоров'я. А, отже, посадивши саджанці ремонтантних сортів малини, ви отримаєте екологічно чистий урожай.

Серед усіх сортів ремонтантної малини можна виділити такі сорти, як малина Полка, Патриція, "Кріпиш", Бузковий туман, Полана, Херітейдж.

Малина Полка - це високоврожайний сорт, популярність якого пояснюється чудовими смаковими якостями щільних червоних плодів. Цей сорт малини має велике господарське значення. У Польщі він є основним сортом для промислових насаджень. Завдяки своїм якостям малина Полка може бути стандартом для сортів малини в Євросоюзі.

Малина Патриція - також дуже популярний зимостійкий, самий великоплідний і високоврожайний сорт. Її ягоди дуже солодкі, соковиті і ароматні. Вона прекрасно підходить для споживання у свіжому вигляді, а також для домашньої переробки.

Обирайте найкращі сорти малини і створюйте солодку малинову казку разом із ЛПХ Павлівські.