Вирощування винограду може стати дуже прибутковою і успішною справою, якщо уважно поставитися до підбору саджанців для створення вашого виноградника. Якісні саджанці стануть запорукою вашого успіху в цій справі і подарують вам можливість виростити свій неповторний виноград. Саме тому не варто в пошуку потрібних вам саджанців йти на ринок, адже там ви можете купити не цілком якісний матеріал. Замість цього радимо звернутися в розплідник, де вирощуванням саджанців займаються справжні професіонали.

Одним з таких розплідників є особисте підсобне господарство Павлівські, працівники якого постійно розширюють свій досвід вирощування кращих сортів саджанців винограду та інших ягід. Тут постійно знаходять нові сорти винограду, полуниці і виводять їх на ринок. Господарство з вирощування саджанців винограду є справжньою гордістю його власників.

На яких же сортах найкраще зупинити свою увагу, купуючи саджанці винограду? ЛПХ Павлівські, багато років займаючись сортовипробуванням і селекцією, зупинилися на вирощуванні таких сортів винограду, як Аркадія, Флора, Новий подарунок, Деметра, Подарунок Запоріжжю, Кодрянка, Страшенський, Гурман ранній, Кармакод, Лівія, Ювілей Новочеркаська, Кишмиш променистий, Софія. Це, мабуть, найкращі сорти винограду, які дають прекрасний урожай. А технології, задіяні при вирощуванні, є гарантією високої якості і здоров'я саджанців.

Одним з найпопулярніших сортів винограду, представлених в асортименті саджанців ЛПХ Павлівські, є сорт Аркадія. Це ранній дуже врожайний сорт винограду з м'ясисто-соковитою м'якоттю і міцною, але не товстою шкірочкою. Він забезпечує велику кількість плодоносних пагонів і є одним з рекордсменів за врожайністю.

Ще один сорт винограду Софія - справжнє диво серед сортів винограду. Його ягоди за формою нагадують ягоди Аркадії, але відрізняються рожевим кольором і великим розміром. Він не втратить свого чудового вигляду на прилавку, адже іноді буває так, що грона винограду красиво виглядають, коли висять на кущі, а на прилавку втрачається їх вид через пухкість кисті. З "Софією" таких проблем точно не виникне.

Кишмиш - ще один популярний представник винограду. Це ласощі без кісточок, які мають неперевершені смакові якості. Саме відсутність кісточок відіграє основну роль у тому, що багато хто віддає йому свою перевагу. А, отже, вирощування винограду сорту Кишмиш буде гарантовано успішним.

Уваги також заслуговує виноград Преображення - гібридна форма винограду, морозостійка і стійка до різних захворювань. Сорт винограду Преображення давно зарекомендував себе високою транспортабельністю і товарністю.

Які б сорти ви не вибрали, ЛПХ Павлівські запропонує вам найкращі саджанці винограду, вирощені з любов'ю відмінними фахівцями і хорошими людьми. Адже, як відомо, одним із секретів вирощування винограду є те, що посадити його повинна людина добра, у якої все, що вона висадить, буде рости. Тому з саджанцями від ЛПХ Павлівські високий урожай вам буде забезпечений.