Малина: висаджування, догляд, вирощування

Ягода малина не перестає вабити садівників. Кожен дачник вважає справою честі виростити чагарники малини на своїй ділянці. Особливо, якщо такого сорту немає у сусіда або партнера по бізнесу. Як правильно доглядати за цією ягодою, щоб зібрати багатий урожай? Де купити саджанці малини оптом? Про все по-порядку.

Фактори, які впливають на врожайність. Правило номер один: малина любить вологу. Її нестача зменшує врожайність в 3 рази. Правило номер два: малині потрібне світло. Думка про те, що краще місце для вирощування цієї ягоди під деревами або вздовж парканів помилкове. Зверніть також увагу на те, що ділянка повинна бути не тільки добре освітленою, але і такою, де взимку накопичується найбільше снігу.

Посадка малини. Кращий період для посадки малини осінь. Підходить також і рання весна, але потрібно встигнути до розпускання бруньок. Важливо, щоб на ділянці, де буде малина, до цього не росли злакові або сидерати. Не бажаними попередниками є і картопля з томатами. На такій ділянці саджанці малини будуть погано розвиватися. Листя на саджанцях бажано обрізати. Висаджувати краще вузькими рядами, тоді доглядати за малиною і збирати урожай буде легше. Досвідчені садівники радять дотримуватися відстані між рядами, приблизно, 1,5-2 м. Проміжок між рослинами повинен бути не менше 50-70 см. Глибина лунки - 40 см. Для того, щоб молоді пагони швидше відростали, саджанець потрібно присипати землею або компостом.

Де купити? В інтернеті можна зустріти безліч оголошень типу «куплю саджанці малини». Ідея, звичайно хороша, але купувати такий товар краще в фірмових магазинах або в спеціалізованих фермерських господарствах. ЛПГ «Павлівські» займається цим на професійному рівні. Ви любитель малинки і не знаєте де її придбати? Саджанці малини купити оптом можна без проблем саме в цьому господарстві. «Павлівські» - це гарантія якості і високого врожаю. Адже це підприємство має всі необхідні дозволи, ліцензії та паспорти на товар.

Догляд. Як тільки зійде сніг, обов'язково проведіть ревізію ваших насаджень. У цей період потрібно позбутися від пошкоджених і слабких чагарників. Не забувайте також прорідити саджанці. Наприкінці квітня подбайте про підгодівлю і розпушення грунту.

Коли зав'язь вже сформувалася, необхідна друга підгодівля мінеральними добривами з обов'язковим поливом. Якщо ви все зробили правильно, то вам залишається тільки насолоджуватися смаком зібраного врожаю.

Якщо в пошуках розсади ви побачите оголошення «продам саджанці малини» від ЛПГ «Павлівські» - це ваш виграшний квиток. Ми практикуємося на вирощуванні ягід і їх саджанців, причому, з використанням новітніх технологій, які вже встигли завоювати світову популярність. У нас є розсада будь-якого сорту. Ваше єдине завдання - визначитися. Усе інше - наша турбота. Доставку ми забезпечимо в будь-який куточок України. Оплата - на ваш вибір. Телефонуйте і розкішний малинник з чудовими ягодами вам гарантований!