Як не помилитися у виборі якісної розсади полуниці

Ви зустрічали людину, яка не любить полуницю? Навряд чи. Тому кожен дачник, городник-аматор намагається виростити на своїй ділянці це смачне, корисне, червоне диво. Наші поради допоможуть вам досягти відмінного результату.

Яка вона - полуниця? Сорти бувають різні. Перерахувати всі ми, навряд чи, зможемо, та й не варто, адже кожен привабливий по-своєму. Єдине, що радимо запам'ятати, якою буває полуниця. Прийнято розділяти її на звичайну, тобто ту, що дає урожай раз на сезон, і ремонтантну, яка плодоносить протягом усього сезону.

Який сорт вибрати? Орієнтуйтеся на наступні фактори: стійкість до шкідників і хвороб, смакові якості й урожай. Вибір, звичайно, не простий. Тому, бувалі садівники радять, для початку купувати полуницю різних сортів стиглості: ранню, середню та пізню. Таким чином, ви зможете ласувати полуничкою з ранньої весни до настання перших морозів.

Розсада полуниці. Запам'ятайте, що хорошу розсаду дають рослини, з яких видаляли квітконоси. Найчастіше на ринку ви зустрінете, так звані, вусики. Саме з них і вирощують полуницю. А ви замислювалися над тим, що саме в вусиках збираються збудники хвороб, шкідники? Продавець на ринку, навряд чи зізнається, скільки років рослині, з якої відділений вусик.

Прислухайтеся до поради. Купуйте посадковий матеріал тільки в надійних розплідниках або спеціалізованих магазинах. Розсаду полуниці купити можна без побоювання в "ЛПГ Павлівські" - відмінний вибір. Тут вся продукція сертифікована і має відповідні паспорти. Кожен саджанець просякнутий любов'ю і теплом людських рук.

Як вибрати розсаду полуниці? По-перше, на листі не повинно бути ніяких слідів від шкідників, плям чи інших ознак хвороб. На розсаді має бути не менше трьох листків. Сердечко - живе, а не підсохле або, ще гірше, гниле. Також зверніть увагу на прикореневу шийку. Її діаметр не повинен бути менше півсантиметра. Не дивлячись на те, що ви купуєте розсаду, коренева система повинна бути добре розвиненою.

Касети для розсади. У чому тільки наші бабусі і дідусі не вирощували саджанці. У хід йшло практично все: пластикові пляшки, яєчні лотки, картонки. Після появи касет для розсади все стало набагато простіше. Вони є різних видів. Найдорожчі, але й якісні одночасно, касети з полістиролу. Трохи нижча якість у полівінілхлоридних касет. Перевага цієї продукції в тому, що в саджанцях підтримується постійна волога, завдяки піддону. Спеціальна кришка призначена для отримання ефекту парника. Важливо, щоб вона була прозорою, так світло легше проникне на розсаду.

Касети для розсади - це, як материнське лоно для малюка. У них рослини ростуть, розвиваються і міцніють. До переваг також варто віднести і те, що вони легко миються і їх можна перенести в будь-яке місце. Крім того, вони багаторазові. Висадивши розсаду, продезінфікуйте касетник, просушіть його і він готовий для повторного використання.

Підприємство "ЛПГ Павлівські" з радістю продасть вам касетну розсаду полуниці будь-якого сорту. Ми відповідаємо за якість своєї продукції. У роботі використовуємо новітні американські, новозеландські і європейські технології.

Вирощена своїми руками ягода в рази корисніше і приємніше. Не витрачайте часу на виснажливі пошуки. Звертайтеся до нас! І ми гарантуємо вам солодке життя!