Правильно вибираємо саджанці малини

Одна з найулюбленіших ягід садівників -це,звичайно ж, малина. Вона корисна, смачна, на її завжди є попит серед покупців. Але варто дуже уважно підходити до вибору та купівлі саджанців малини. Хорошим варіантом буде купити саджанці малини онлайн, тому що на стихійних ринках, продавці часто обманюють. Замість хорошої малини, вам можуть продати дички. Не варто купувати саджанці у продавців, які зберігають свій товар на землі і при цьому нічим його не укривши.

При виборі саджанців потрібно знати кілька правил:

- чим меншого розміру саджанець, тим більша ймовірність, що він життєздатний;
- кількість пагонів не повинно бути більша 4;
- невелика довжина стебел.

Саджанці малини не повинні довго перебувати на сонці, коріння малини дуже погано переносить спеку, і може загинути в таких умовах. Потрібно стежити за тим, щоб коріння малини не пересихало і не обвітрювалось на відкритому повітрі. Добре буде прикрити їх вологою ганчіркою. Зверніть увагу, на те, як викопані корені, чим краще вони збереглися, тим більше ймовірності, що вони краще приживуться.

Якщо вам потрібно перевести саджанці малини, то краще за все буде прикрити їх коріння вологою ганчіркою. Але при цьому не варто одягати на їх целофановий пакет або мішок, так як корені можуть загнити.

Найкраще садити малину восени. За зимовий час, саджанець приживеться і навесні його зростання буде більш інтенсивне.

Є три види малини на ринку: великоплідні, ремонтантні, традиційні.

Великоплідні:

Вони відрізняються від інших сортів розмірів плодів. Такі плоди мають дуже хороший смак і аромат.

Ремонтантні:

Головна перевага таких сортів в тому, що вони можуть давати за рік по два врожаї. Також такі саджанці малини починають плодоносити вже на перший рік, хоча і приносять невеликий урожай.

Традиційні:

На відміну від інших - традиційні саджанці малини не володіють ніякими перевагами. Вони дають урожай раз на рік, легко приживаються. Часто садівники використовують їх в якості живої огорожі.

Також варто знати і правильно підбирати сорти перед посадкою. Вони повинні бути стійкими до морозів, добре приносити урожай і, звичайно ж, бути стійкими до шкідників і хвороб.

Якщо ви хочете купити саджанці малини на нашому сайті, то ми можемо запевнити вас в тому, що у нас тільки якісні саджанці. Також у нас в наявності ліцензії, паспорти на право виробництва і реалізації товару.