Саджанці ожини оптом - не втрачайте час купувати вигідно!

Якщо ви вирішили вирощувати ожину, це досить непогана ідея. Але для її реалізації потрібні саджанці ожини високої якості та професійні поради. У ОПГ Павлівські вам завжди готові допомогти. Адже у господарстві вже багато років працюють люди з чималим досвідом за плечима. І цим досвідом вони поділяться з вами. Якщо ви купите саджанці ожини оптом у господарстві, то переконаєтесь, що вони чистих сортів. А це забезпечить високий урожай, який вас не розчарує.

КРАЩІ СОРТИ ОЖИНИ

Саджанці ремонтантної ожини Рубен - найперспективніший сорт для України на сьогоднішній день, особливо для південних областей. Термін дозрівання – з кінця серпня по кінець жовтня на пагонах поточного року і з кінця червня по кінець липня на пагонах минулого року. Сорт володіє хорошою стійкістю до осінніх заморозків і похолодання в період збирання ягід. А завдяки пізньому терміну дозрівання ви отримуєте ягоду в той час, коли на ринку вже немає жодного продавця-конкурента. До того ж цей сорт не потребує ніяких хімічних обробок, тому у вас будуть справді екологічно чисті ягоди.

Сорт Лох Тей характерний великими ягодами масою від 4,5 до 5 грам. Ягоди однорідні, мають високі товарні якості, добре транспортуються на різні відстані. Смак відмінний, насичений. Сорт дуже ранній, безшипний і дуже витривалий, відноситься до промислових. Дозріває досить рано: в кінці червня. Хороший варіант для будь-якого типу насадженнь.

Сорт Торнфрі - така ожина дуже смачна, невибаглива, високотранспортабельна, абсолютно без шипів. Достигає в серпні. Невибагливий та урожайний сорт, який легко адаптується до наших холодних зим. З одного куща можна зібрати до 20 кг. Ожина прекрасно протистоїть різного роду хворобам. На одному місці може виростати до 30 років. Це один із кращих комерційних сортів.

ЯКИЙ БИ СОРТ ВИ НЕ ОБРАЛИ — НЕ ПОМИЛИТЕСЬ

Як ви вже побачили, кожен сорт ожини переважає тими чи іншими позитивними якостями. Вони допоможуть досягти успіху навіть садівникам без досвіду. Тож вирощувати ожину — досить хороша і вигідна справа, як в майбутньому може стати вашим основним доходом. Причому — за короткий термін. Бо ОПГ Павлівські вам допоможе! Купуйте саджанці ожини оптом тут! Мінімальний заказ — 500 грн. У залежності від об'ємів замовлення на вас чекають знижки від 1 до 30%.

Доставка здійснюється по всій території України — Київ, Львів, Миколаїв, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя та інші міста.

Багато садоводів і успішних бізнесменів починали з ОПГ Павлівські.