Кілька простих секретів про розсаду полуниці

Це рекомендація для тих, хто хоче вирощувати полуницю "фріго", але не має досвіду у цьому, проте хоче мати результат.

ОПГ Павлівські готові допомогти у ваших починаннях, бо впевнені, що зможуть. Адже тут продається тільки чистосортна розсада полуниці "фріго". Весь процес вирощування супроводжується консультаціями спеціалістів господарства. В залежності від об'ємів замовлення вам запропонують знижку від 1 до 30%. Але мінімальна сума замовлення має складати не менше 500 грн.

"ФРІГО" — ОСОБЛИВОСТІ Й НЕДОЛІКИ

Розсада "фріго" — це однолітні саджанці полуниці з відкритою кореневою системою в замороженному вигляді, необхідні при закладках промислових плантацій.

Ця полуниця здатна створити безперервний цикл плодоношення, якщо використовувати рослини, висадженні в різні терміни.

Усі накопичені рослинами поживні речовини «працюють» на урожай.

Розсада полуниці фріго дуже компактна, займає мало місця, так що транспортувати на далекі відстані такий товар - не проблема.

Відмінно розвинена коренева система і відсутність надземної частини забезпечують швидку її приживлюванність і мінімальний проміжок часу, необхідний для того, щоб рушити в ріст.

При цьому суха і спекотна погода після вкорінення не чинить настільки згубної дії, як на звичайну розсаду полуниці.

Але у розсади "фріго" є і свої недоліки:

- для зберігання рослин потрібне хороше холодильне обладнання;

- найбільш оптимальною вважається температура -1,5 С. Вологість повітря при зберіганні повинна підтримуватися в районі 90%;

- досить складно виростити високоякісну розсаду фріго в середній смузі Росії.

 ЯКУ РОЗСАДУ ПОЛУНИЦІ "ФРІГО" ВИ МОЖЕТЕ КУПИТИ У ОПГ ПАВЛІВСЬКІ

Клієнтам пропонують сорти полуниці Хоней, Мармелад,  Альбіон та інші.

Альбіон - відносно новий і досить унікальний ремонтантний сорт полуниці. Дуже урожайний, значно випереджає інші сорти за смаковими показниками — надзвичайно солодка і велика ягода. Кущ плодоносить до морозів. А що стосується спеки, то і тут полуниця проявляє свою стійкість — урожайність залишається стабільною. Одним словом, конкурентів, як таких, Альбіон не має.

Хоней також має багато хороших якостей. Високоурожайний, морозостійкий сорт характеризується ранніми термінами дозрівання. Полуниця має ягоди правильної конічної форми. Вирізняється високою транспортабельністю.

Полуниця Мармелад — надзвичайно солодка, високоурожайна, середнього терміну дозрівання. Великі ягоди, дуже смачні. Відрізняються стійкістю до низьких температур та різних хвороб, прекрасно переносять транспортування.

НЕ РЕКОМЕНДУЄМО ВИБИРАТИ РОЗСАДУ НА РИНКУ

Чому? Бо серед великої кількості полуниці на ринку якісної розсади не так уже й багато. А з ОПГ Павлівські вирощування полуниці стане прибутковою справою.

Телефонуйте!

І зробіть свій перший крок до мрії та успіху уже зараз.