Які хороші сорти малини ви ще не купили?

Кожен саджанець ОПГ Павлівські вирощений дбайливими руками і з любов'ю. Малина по-справжньому ароматна, соковита і різноманітна. Співробітники господарства цінують кожного клієнта і його гроші, тому й підготували для своїх покупців тільки хороші сорти малини, які приносять завжди багатий урожай.

РЕМОНТАНТНІ СОРТИ МАЛИНИ — ЛІДЕРИ ПРОДАЖУ

Опираючись на свій багаторічний досвід, господарство рекомендує найкращі сорти малини у всіх її якостях — ремонтантні. За один сезон така малина встигає вирости і дати урожай. Стебла, які уже плодоносили, пізньою осінню чи ранньою весною зрізають до рівня грунту, вивозять і знищують. А разом з цим знищують і більшість шкідників та хвороб на них. Що ж стосується звичайної малини, то на ній шкідники зимують. На ремонтантній практично нереально знайти червиву ягоду чи будь-якого шкідника. Тому вона не потребує хімічної обробки, отож їсти ви будете справжнє і натуральне, якого на ринку, погодьтеся, все менше і менше.

ТОП КРАЩИХ СОРТІВ МАЛИНИ

Жовтий гігант відноситься до сорту середньо-раннього строку дозрівання. Ягоди розміром великого грецького горіха, вагою до 8 г. Мають тупу конічну форму. М'якоть солодка, з приємним ароматом. Якщо за кущем гарно доглядати, то можна зібрати до 8 кг ягід. Сорт морозостійкий, на ньому мало шкідників і хвороб.

Просто Неповторність привертає до себе увагу красивими фіолетовими чашами вже тоді, як цвіте. Сама ж рослина струнка, не пишна, до 1,6 м в висоту. Ягода рубінова, серцевидної форми, вагою до 16 г.

Крепиш - безшипний хороший сорт малини, має великі ягоди масою до 10 г, конічної форми, яскраво-червоні, не осипаються при дозріванні. Кущ досягає висоти 1,5 м, але не потребує опори.

Бузковий туман вирізняється своєю невибагливістю. Кущі сильні, до 2,5м в висоту. Ягоди вагою 8-14 г, конічної форми, блискучі. М'якоть яскраво-червона, солодка з великою чашею. Врожайність до 8 кг з куща

ТА ЦЕ ЩЕ НЕ ВСЕ...

ОПГ Павлівські має ще силу-силенну різноманітних сортів саджанців малини — вибір за вами. Господарство пропонує свій товар вам, бо гарантією якості є чесність, добросовісність та дбайливі господарські руки. Тут доступні ціни і пропозиції, які, повірте, вам сподобаються. Якщо у вас унікальний смак і ви вибагливий клієнт, у ОПГ Павлівські підберуть сорти хорошої малини персонально для вас.

Кажуть, мрії не можна відкладати на завтра. Щоб їх реалізувати, придбайте саджанці ОПГ Павлівські і створіть свою смачну малинову казку!

P.S. Мінімальне замовлення становить 500 грн.