Саджанці малини сорту "Ізобільна"

Саджанці малини сорту "Ізобільна"
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 01027739
 

Опис товару

Малина сорту Ізобільна - відноситься до великоплідних московських сортів і відрізняється рясним плодоношенням і сильним розгалуженням плодових утворень.
Ягоди великі і дуже великі (вагою 4-10 г), конічної, гарної форми, яскраво-червоного забарвлення, блискучі, щільні, добре знімаються з плодоложа. Кістянки дрібні, однорідні, щільно зчеплені між собою. Даний сорт добре переносить транспортування.

Мякость соковита, тануча, солодка, з дрібним насінням. Рекомендований сорт для споживання у свіжому вигляді і для всіх видів домашньої переробки (варення, джеми, пастила, сушіння).

Продуктивність висока і дуже висока - близько 20 т /га або 4-5 кг з куща, а при хорошому догляді і внесенні гною урожай зростає вдвічі (до 9 кг з куща). Плодоносить щорічно, час дозрівання 3-8 липня і за 4-5 основних зборів плодоношення закінчується до кінця місяця.

Кущ до 2,0 м заввишки, напіврозкидистий дуже стислий, потужно розвинений, неремонтантний. Формується по 8-10 пагонів заміщення і по 4-5 кореневих нащадків. Не розповзається по ділянці. Однорічні пагони середньої товщини і товсті, міцні і пружні, міжвузля скорочені, пагони збіжисті, покриті повстяним нальотом (опушені) і незначним восковим нальотом при повній відсутності шипів на пагонах. У період спокою пагони мають червоно - коричневе забарвлення.

СПХ Павлівські пропонують вам придбати саджанці великоплідної малини добірних сортів. При вирощуванні посадкового матеріалу використовуються агротехнічні прийоми, що забезпечують збереженість сортів та їх високу врожайність.

 

Пошук по сайту

Шукати

контакти

ЛПХ Павлівські - вирощування винограду
(основний офіс)

74344, Україна, Херсонська, с. Веселе, вул. Гаражна, будинок 78
  • +38 (066) 317-15-XX

Соц. кнопки

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create