Саджанці малини сорту "Патриція"

Саджанці малини сорту "Патриція"
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 01016855
 

Опис Саджанці малини сорту "Патриція"

Патриція - найбільш популярний сорт серед великоплідних, з привабливими красивими ягодами ринкового типу.

Ягоди великі і дуже великі - 4-12г, окремі до 14г, за формою усічено-конічні, з красивою оксамитовою поверхнею. Кістянки дрібні й однорідні, щільно зчеплені між собою, ягоди середньої щільності, знімаються з плодоложа не розламуючись, при повному дозріванні довго не осипаються.

Смак ягід солодкий з приємним ароматом «малини», соковитою танучою у роті м'якоттю і нечисленним дрібним насінням. Дуже підходять для споживання у свіжому вигляді і для всіх видів домашньої переробки (варення, джеми, пастила, компоти).

Продуктивність висока і дуже висока - близько 25т/га або по 4-5кг з куща, а при хорошому догляді і внесенні гною на багатьох ділянках врожай майже вдвічі вище. Плодоносить щорічно, сорт раннього терміну дозрівання - 5-7 липня, основне плодоношення (до 85% ягід) за 5-6 зборів завершується до 1 серпня. Один з найбільш врожайних сортів.

Рослини середньорослі (до 1,8 м), неремонтантні, напіврозкидисті, щорічно утворюють по 6-10 пагонів заміщення і по 5-7 кореневих нащадків.

Однорічні пагони середньої товщини, міжвузля середньої довжини, пагони прямі, опушені, безколючкові, восковий наліт від слабкого до середнього.

Плодові гілочки (латераль) добре розвинені, подовжені, міцні, мають по 2-4 порядки розгалуження і формують по 15-20 великих ягід.

Листя велике і середнє, плоске з плоскими листочками, слабо зморшкувате, світло-зелене, при розпусканні червонувато-коричневе, края листя городчаті.

Зимостійкість помірна, стійкий до-30 С, а в зонах з більш суворими морозами потрібно пригинання пагонів під сніг. Технологічний у великих насадженнях, в розпліднику забезпечує гарний вихід товарних саджанців.

Стійкість до основних хвороб (дідімелле, антракнозу, ботрітсу) на рівні кращих стандартних сортів і за наявності цих хвороб не знижує високих врожаїв. Сприйнятливий до фітофторі і вимагає регулярних заходів боротьби з нею. 

СПХ Павловські пропонують вам придбати саджанці великоплідної малини добірних сортів. При вирощуванні посадкового матеріалу використовуються агротехнічні прийоми, що забезпечують збереженість сортів та їх високу врожайність.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

контакти

ЛПХ Павлівські - вирощування винограду
(основний офіс)

74344, Україна, Херсонська, с. Веселе, вул. Гаражна, будинок 78
  • +38 (066) 317-15-XX

Соц. кнопки

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create