Полуниця - цю незрівняну ягоду з ароматним і найсолодшим смаком люблять і дорослі, і діти, і завжди з нетерпінням чекають її появи на прилавках. Кожен садівник знає, що полуниця є найбільш прибутковою культурою. Сума доходу з однієї одиниці площі, використаної для її вирощування, в багато разів більша за суму доходу від вирощування інших культур. Полуниця дуже урожайна і невибаглива. Тому вирощування полуниці може принести вам великий дохід.

Отже, перш за все вам слід подбати про вибір якісних саджанців полуниці. Купити їх ви можете в ЛПХ Павлівські, яке багато років займається вирощуванням різних саджанців і селекцією нових сортів. Висока врожайність куплених у нас саджанців дозволить здобути велику перевагу перед конкурентами.

Найращі сорти полуниці

Одним з найбільш урожайних сортів є полуниця Альбіон. Кущ Альбіону може дати близько трьох кілограмів урожаю за сезон. Крім того, він характеризується чудовими смаковими якостями. Це незвичайно велика і солодка ягода. А плодоносить Альбіон до самих морозів. У спеку він також проявляє стійкість.

Такий сорт полуниці, як Хоней, також має багато позитивних якостей. Високоврожайний, зимостійкий сорт характеризується раннім терміном дозрівання. Полуниця Хоней має ягоди правильної конічної форми. Також його вирізняє висока транспортабельність.

Полуниця Мармелад - надзвичайно солодка, високоврожайна, середнього терміну дозрівання. Цей сорт був виведений італійськими селекціонерами. Врожайність становить 600-900 г з одного саджанця Мармеладу. Великі ягоди мають неперевершені смакові якості, відрізняються стійкістю до низьких температур і хвороб (у тому числі хлорозу), відмінно переносять транспортування.

Варто відзначити, що при всій величезній кількості полуниці на ринку якісних ягід не так вже багато. Тому вирощування полуниці обов'язково стане прибутковою справою з якісними саджанцями від ЛПХ Павлівські. Ми допоможемо вам отримати прекрасний прибуток від вирощування полуниці.